Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Błędy podczas ładowania pustej mapy.
#1
Witam.

Od kilku dni mam problem z grą. Polega on na tym, że nie mogę odpalić nawet pustej mapy. Gra albo po kilkunastu minutach wyświetla komunikat o błędzie i zamyka się, albo robi to bez żadnej informacji. Wiem, że raczej nie jest to wina samej gry, ponieważ z wyłączonymi wszystkimi modami, obiektami itd. włącza się normalnie. Podejrzewam, że problem tkwi w którymś z modów. Większość modów, z których korzystam jest oficjalnie dostosowana pod aktualizację Industries. Zamieszczam listę używanych modów, podczas ostatniej próby odpalenia gry (ponieważ cały czas redukuję liczbę i modów, i obiektów w celu zdiagnozowania problemu):
Oprócz tych modów, mam trochę obiektów. Loading Screen Mod obecnie pokazuje ok 1550 assetów, ale wcześniej miałem ponad 2400. Zredukowałem liczbę assetów, ponieważ myślałem, że mój komputer tego nie wytrzymuje. I poniekąd mogłem mieć rację, ponieważ po redukcji, mapa się załadowała, zdążyłem ją zobaczyć... ale po chwili gra nie wytrzymała i się wyłączyła. Jednak takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje, bo przed aktualizacją wszystko działało. Gra potrafiła się ładować do 30 minut, ale nigdy mi się nie wyłączyła ani nie pokazała błędu. W dodatku wątpię, że sam obiekt może powodować crash gry, jeśli się mylę, to proszę o poprawienie przez bardziej doświadczonych graczy.

Próbowałem też poszukać logfile gry, ale nie potrafię wyszukać w nim powodu mojego problemu. Jedyne co tam widzę to słowa "Error" oraz "Crash", ale co powoduje errory i crashe - nie mogę się dopatrzyć.

Prosiłbym o jakiś pomysł, co jeszcze mógłbym zrobić, bo mi się już skończyły. Jeśli będzie to konieczne, mogę wrzucić logfile z paru ostatnich crashów. Granie na czystym Cities nie satysfakcjonuje mnie Duży uśmiech.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Błędy podczas ładowania pustej mapy. - przez Adr3r - 29-10-2018, 20:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości