Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Update! Lakewood czyli kwadratom mówimy nie :)
#8
Z zaciekawieniem przeczytałem Twój opis. Najlepsze jest drugie miasto z tymi koszmarnymi autostradami a hit-nad-hity to zjazdy z autostrady na wodzie (na mapie po lewej).
Co do obecnego miasta to chyba jestem nawiedzony ortodoks ale AUTOSTRADOM W MIEŚCIE mówię stanowcze NIE. Kolega widzę stosuję "koncepcję wrocławską" czyli walimy autostrady, estakady itp żeby wszystkie samochodziki dały radę dojechać na Rynek. Jak na wsi. Naprawdę podobają Ci się te autostrady ROZCINAJĄCE miasto?
Tym bardziej zdziwiłem się że stosujesz jakąś komunikację miejską i poczwórne (sic!) tory kolejowe.
Nie mam teraz niestety czasu by grać ale może uda mi się za parę dni odpalić swoje miasto by zupełnie usunąć jedyną autostradę w mieście - a właściwie nie tyle w mieście co na skraju mapy - półobwodnicę (jej znaczenie jest właściwie marginalne) i pokazać że się da nie tylko wywalić autostradę tam gdzie jej miejsce - na obrzeża miasta, jako obwodnicę itp ale wręcz usunąć. Te ronda zrobione z autostrady to też wirtualny koszmarek - w realu nie kojarzę, może w Stanach...
Poza miasto nawet OK, ale te autostrady w mieście to lipa.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości