Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem z załadowaniem gry
#1
Cześć ,piszę ponieważ nie mogę sobie poradzić z tym,że gra nie chce mi się załadować. Wszystko normalnie chodziło do momentu jak dzisiaj załadowałam kilka dodatkowych modów i obiektów. 

Przeczytałam ,że sporo osób miało problem po zainstalowaniu Ploppable RICO , więc anulowałam subskrypcje. Nic kompletnie się nie zmieniło , więc odinstalowałam wszystkie mody , które zainstalowałam po tym jak wcześniej normalnie mi działała gra, dalej nic. Odinstalowałam i zainstalowałam grę , dalej nic się nie zmieniło , więc odinstalowałam wszystkie mody i jeszcze raz odinstalowałam i zainstalowałam grę.Sprawdziłam w folderze na komputerze w  którym znajdują się mody i nie ma ich. Wpisałam też -force-d3d9 do Opcji Uruchamiania i nic sie nie zmieniło oprócz jakiś wyskakujących okien związanych z rozdzielczością ekranu. 

Jeszcze  mogę dodać ,że mam kilka obiektów , które mi zostały po wcześniejszym zainstalowaniu gry na Origin , musiałam je wtedy ściągać normalnie do folderów gry i kilka zostało bo nie mogę ich znaleźć na komputerze. 

Bardzo proszę o pomoc bo już kompletnie nie wiem co zrobić , a w grze robiłam węzeł przesiadkowy na projekt. :-(((((((((((((((

[Obrazek: vOzexRm.png][Obrazek: VcogPOb.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Problem z załadowaniem gry - przez julia_p - 02-01-2019, 17:50
RE: Problem z załadowaniem gry - przez SZyMeX - 02-01-2019, 18:18
RE: Problem z załadowaniem gry - przez kabexxx - 03-01-2019, 21:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości