Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pociągi nie wyjeżdżają poza mapę.
#1
Witam.

Gram na mapie która posiada dwa kolejowe połączenia zewnętrzne, mniej więcej w linii wschód-zachód. Jedno z nich działa prawidłowo, ale drugie sprawia pociągom problem. Blokują się w miejscu ostatniego rozjazdu, tuż przed krańcem mapy. Sprawdzałem, czy po usunięciu torów i postawieniu ich na nowo problem ustąpi, ale nic się nie poprawiło. Skasowałem też kilka pociągów w nadziei, że to jeden pociąg się zbugował i to także nie pomogło.

Zastanawiam się czy pomoże wyznaczenie innego połączenia zewnętrznego i skasowanie dotychczasowego. Widziałem na Steam mody tego typu, ale nie znalazłem potwierdzenia ich działania.

Dodam, że mapa jest oryginalna, tj. stworzona przez twórców gry, bodajże z aktualizacji Parklife, ale głowy nie dam. Problem występuje tylko dla kierunku wyjazdowego. W kierunku miasta pociągi normalnie się spawnują i jadą do celu.

Proszę o porady jak zawalczyć z tym problemem. Jeśli rozwiązaniem byłby mod na połączenia zewnętrzne, to który jest obecnie działający? Oba mody o takiej tematyce od BloodyPenguin są już dość leciwe, a innych popularnych nie znalazłem.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Pociągi nie wyjeżdżają poza mapę. - przez Adr3r - 18-01-2019, 16:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości