Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Campus Cities: Skylines - Campus Pamiętnik Dev #6 Darmowy update
#5
(20-05-2019, 10:23)garfield napisał(a): hmm naprawiac to powinni bugi ktore gra ma od dawna a z ktorymi sobie radzimu uzywajac modow a nie wprowadzac nowe funkcjonalnosci ktore niedosc ze nikomu nie sa potrzebne (jak szczegoly zatrudnienia, ok adresss nazwa budynku pozwala sobie wyobrazic jaka droge cim pokonuje, ale stanowisko jakie zajmuje po jaka cholere mi to?). Miejmy nadzieje ze te nowosci nie dodadza do i tak duzej ilosci danych z ktorymi gra musi sobie radzic. Obawiam sie ze mod ktory sprawia ze nowi cimowie wprowadzajacy sie do miasta sa w roznym wieku, i maja rozne wyksztalcenie sie posypie. Nigdy dotad nie bylem tak krytyczny w stosunku do nowego dlc, rozumiem ze to biznes i kasa sie musi zgadzac, ale to jest naprawde gowno, darmowy patch bum dwa amerykanskie budynki i po cholere mi to? Devs przestali sluchac graczy udzielaja sie coraz mniej, widzialem bardzo duzo uwag/pomyslow i wiekszosc chce dlc z lotniskami (nie jestem fanem lotnictwa ale moge to zrozumiec swietny pomysl choc pewnie bym nie kupil), marina (tez rozumiem). Coz wybrano cos co bylo najprostrze, wepchnieto bardzo polowiczne rozwiazania upchnieto kolanem i ogloszono sukces, reszta zrobia gwiazdy internetu da im sie dlc zaplaci i niech pieja z zachwytu nad nowym produktem bo tak DLC to produkt .
1. Stanowisko dużo mówi, bo świadczy np. o możliwościach zarobkowych czy stylu życia cima.
2. Czy się posypie? Nie wiem.
3. No cóż, CO + Paradox, takie uroki. Ciekawe, czy C:S zostanie kiedyś tak bardzo spektakularnie porzucone, jak CiM 2.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Cities: Skylines - Campus Pamiętnik Dev #6 Darmowy update - przez kabexxx - 21-07-2019, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości