Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Object reference not set... - Błąd po wczytaniu save'ów
#1
Witam,
Pojawił się u mnie problem z błędem "object reference not set to an instance of an object" - pojawia się uporczywie co sekundę po wczytaniu dowolnego save'a.
Wszystkie save'y działały bezproblemowo, jednak kiedy po kilku dniach przerwy uruchomiłem grę, każdy save jest już zupełnie niegrywalny. W tym czasie miała miejsce jakaś aktualizacja, która automatycznie pobrała się przy uruchomieniu gry. Nie pobierałem przez te dni żadnych obiektów ani modów. Co więcej, przy włączonych tych samych modach i obiektach, po wczytaniu nowej gry, błąd nie występuje. Błędowi towarzyszy też zjawisko polegające na tym, że przestają działać losowe elektrownie i odcinki wodociągów i linii energetycznych na mapie.

Nie sądzę, żeby problemem były mody, dotąd nie sprawiały problemów, a ich wyłączenie nie powoduje ustąpienia błędu na save'ach. 

Jeśli ktoś ma propozycje rozwiązania problemu, będę niemal dozgonnie wdzięczny, to dość cenne zapisy gry :/
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Object reference not set... - Błąd po wczytaniu save'ów - przez Kroper17 - 20-06-2019, 13:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości