Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pytanie dotyczące rozmiaru pamięci wirtualnej
#6
Cytat:Albo po prostu masz Windows 10 xD

A jak C:S i Windows 10, to w ogóle xDDD


Oj zgadłeś - Win 10 i Citiski haha

Ale na brak Ramu nie narzekam haha. W razie kryzysowych sytuacji jest dużą ilość pamięci wirtualnej do wykorzystania :P


Cytat:Zasada 2-krotności obowiązywała głównie ze względu na długi czas dostępu do pamięci na HDD.
Na SSD nie trzeba by było się tego tak trzymać, no ale na ogół szkoda miejsca na dysku [Obrazek: biggrin.gif] 

Nie należy też się bać nadmiernego wykorzystywania dysku na VRAM, bo system nie zapisuje danych tak jak w pamięci, a pakietami, RAM jest pierwszym wyborem. Przy mniejszym wykorzystaniu RAM-u system wykorzystuje pamięć buforowaną, więc warto poeskperymentować z większym plikiem stronicowania, jeśli jest potrzeba.


Aż tak głęboko nie wczytywałem się w ten temat, ale to co piszesz jest ciekawe. Musze sobie doczytać jak dokładnie pamieć wirtualna działa. Ja obecnie na moim PC mam ustawione na dysku SSD od 2-32GB pamięci wirtualnej. Niby dużo, ale nie raz potrafię i pamieć wirtualną zapchać xD
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie dotyczące rozmiaru pamięci wirtualnej - przez Astrokuba - 01-08-2019, 11:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości