Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
zasady działania stref przemysłowych i handlowych
#1
Cześć moje miasto ma ponad 300 tys. mieszkańców, dużo szkół podstawowych i kilka liceów i 3 uniwersytety. Ma też wszystkie możliwe rodzaje transportu. Korki na autostradzie się zrobiły ale w jednym miejscu, a w innych nie. Na torach też są korki ale na to nic nie poradzę. W pewnym monecie zauważyłem, że cały przemysł upadł a trochę stref z ogólnym przemysłem miałem ponieważ pojawił się komunikat, że nikt nie kupował jego towarów. Jednocześnie sklepy upadły bo zaczęło brakować towarów. Miałem z trzy stacje kolejowe, nie wszędzie ale w trzech kluczowych miejscach tak i wszędzie było dojazd z autostrady i do portów pięciu też był dojazd. Miałem trochę specjalistycznego przemysłu i zwykłego oraz rozwinięte strefy handlowe. Napiszcie mi więc zasady budowania stref przemysłowych i ich połączenia handlową żebym znów sie nie wkurzył, że miasto szlag trafił. Korzystałem z modu o nieograniczonym popycie na wszystkie strefy co jakiś czas i to mogło to spowodować?. Tylko, ze jeśli tego nie robiłem to miasto rozwijało się potwornie ślamazarnie. W moim błędzie chodzi tylko o infrastrukturę komunikacyjną czy o co jeszcze?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości