Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Sunset Harbor Cities Skylines: Sunset Harbor - Pamiętnik Dev #2 Trolejbusy!
#4
(23-03-2020, 21:41)garfield napisał(a):
(23-03-2020, 21:10)marcin.jaw napisał(a): Jak dla mnie trolejbusy to dość słaby dodatek, chyba, że ktoś chce odwzorować miasto gdzie one funkcjonują.

W rzeczywistości miast w Polsce, które mają trolejbus starają się nabywać nowe z bateriami tak by bez rozwijania sieci trakcyjnej pojazdy mogły zwiększyć swój zasięg działania.
Moskwa od zeszłego roku realizuje plan likwidacji sieci trolejbusowej i nabywa autobusy elektryczne. Może to powinien być kierunek rozwoju w CS? Całe DLC związane z elektormobilością gdzie były by elenktyczne autobusy z określonym zasięgiem i koniecznością stawiania stacji ładowania? Elenktyczne samochody do wypożyczania.
zabawa z dlc polega na modulowej budowy, nikt nikogo nie zmusza do zakupu dlc, wybierasz te ktore ci sie podobaja. To nie jest polska gra ktora ma odwzorowywac polskie realia, sa gracze z calego swiata, pozatym autobusy elektryczne w obecnej formie nie zastapia trolejbusow, sa ciezkie (baterie) drogie (baterie) i maja ograniczony zasieg nawet w PL lublin rozwija siec trolejbusowa, mi sie ten dodatek bardzo podoba.
Oczywiście, że zabawa polega na wybieraniu DLC, które nam się podobają jednak autorzy mogliby na przykład przyłożyć się bardziej do hubów, czytam teraz, że pojawią się nowe, ale biednie z tym do tej pory było. Na szczęście warsztat to dobrze uzupełniał.

Mam nadzieję, że pojawią się dobre rozwiązania Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Cities Skylines: Sunset Harbor - Pamiętnik Dev #2 Trolejbusy! - przez marcin.jaw - 23-03-2020, 22:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości