Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem z FPSami na vanilli
#1
Witam. Od prawie 3 lat gram w Cities namiętnie, mam przegrane ponad 700h, jednak od samego początku przygody z tą grą trapią mnie lagi. Ta gra jest na tyle piękna, że jakoś one mi nie przeszkadzały jednak po pewnym czasie zaczęły mi dawać po oczach. Grałem z modami jak najbardziej jednak tymi podstawowymi Move It, TM itd łącznie miałem włączonych ok 20 bez żadnych assetów. Po osiągnięciu ponad 15 000 mieszkańców klatki już spadały poniżej 20. Postanowiłem włączyć grę bez modów i stworzyć nowe miasto nawet w konsoli wpisałem polecenia o wyłączeniu warsztatu i modów. Na początku było wszystko pięknie, jednak znów po osiągnięciu nieco ponad 15 tys mieszkańców klatki spadły do okolic 20 na czystej vanilii. Strasznie mnie to zaczęło wkurzać bo na prawdę nie wiem o co chodzi zmniejszanie ustawień graficznych nie daje poprawy znacznie tylko o 1 - 2 fpsy. Moja specyfikacja: Intel i5-4460, GTX 1050 Ti, 24gb Ramu (specjalnie w zeszłym roku dokupiłem ramy bo myślałem że coś pomoże). Gram ze wszystkimi DLC + content packami, wczoraj zacząłem grę z dwoma dlc After Dark i Industries żeby zobaczyć czy dlc maja na to wpływ. PS: Ja zdaje sobie sprawę, że optymalizacja w tej grze nie należy do fantastycznych, ale mi zależy tylko na grze z 30 klatkami kiedy przybliżę widok. Jeżeli ktoś wie i może mi doradzić co zrobić to będę wdzięczny.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Problem z FPSami na vanilli - przez Matik1332 - 07-04-2020, 01:55
RE: Problem z FPSami na vanilli - przez krzychu124 - 07-04-2020, 16:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości