Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wyzwanie 2
#7
No to ja zacznę :>
Moje miasto nazwałem po prostu WYZWANIE, ale może też być "mini-metropolia". To po prostu duże miasto zmniejszone odpowiednio w skali Smile użyłem kilku obiektów z Workshopa-stacji kolejowych, kanciastych azjatyckich pociągów i parkingów.
Żeby nie było że oszukuję- tutaj macie zapisany progress budowy całości:
Najpierw autostrada tnąca całe miasto na pół (wiem, wiem, błąd, ale mi się to po prostu podoba Duży uśmiech) i zarys centrum- The Loop.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
A potem...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
I zastrefowywanie Duży uśmiech
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Wytyczyłem prostą sieć pociągów, harbor, dwa cargo i lotnisko.

Po wszystkim odpauzowałem grę. Miałem dłuuugo problem z tym, że jedna opływająca w miód i wino dzielnica nie chciała się podpiąć do reszty prądem. Wystarczyłby jeden budyneczek...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Udało się jednak i miasto ożyło B) wtedy to zostawiłem je na jakieś pół godziny...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Kiedy wróciłem, byłem bardzo zadowolony- wszystko wyszło jak miało wyjść HappywideD
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Miasto funkcjonuje super, wszystko się zbalansowało i tylko czasami ktoś narzeka na śmierć Wink
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Lotnisko wyszło takie trochę Okęcie, tuż przy mieście, no ale co zrobisz w takim wypadku? Już nic nie zrobisz Wink
[Obrazek: 23r67w7.jpg]
I widoczki; ososbiście miasto mi się bardzo podoba. Popełniłem tylko jeden błąd- zastrefowałem wszystkie parki i mini central park, więc wyrosły tam budynki...
[Obrazek: sdnt5c.jpg]
[Obrazek: 29x97hj.jpg]
[Obrazek: 2cmtapy.jpg]
[Obrazek: hwbi2p.jpg]
[Obrazek: nehle0.jpg]
[Obrazek: 29qin2v.jpg]
Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości