Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
[FILMIK]Problem z korkami
#4
Witam.
Zgadzam się z kolegą Skyfall. Wszystkie drogi dwupasmowe na końcu bym połączył tak, żeby pojazdy nie musiały zawracać. Te przy końcu obszaru też, po wykupieniu następnego kwadratu można je wydłużyć, jeżeli taki był Twój zamysł. Można też zmienić te drogi na jednokierunkowe na przemian w obydwie strony. No i jak już masz tak blisko autostradę, to przynajmniej kilka dodatkowych zjazdów/wjazdów w obydwu kierunkach. Jak rozładujesz korki to śmieci same znikną, nie trzeba wcale tak dużo wysypisk i spalarni. Tak na oko to wystarczyło by jedno wysypisko i jedna może dwie spalarnie. Wszystko się opiera o drożność dróg. Nie masz korków masz wszystko, masz korki nie masz nic. Co do transportu, to u mnie podstawowe jest metro ( bardzo gęsta sieć stacji) i autobusy zaraz po metrze. Kolej tylko na długie dystanse, albo w rejony gdzie nie mogę dostarczyć mieszkańców metrem. Korki zdarzają mi się jedynie, kiedy jakiś zboczony samochodzik stanie sobie na środku drogi i się nie rusza bez żadnej przyczyny. Przypuszczam, że to albo celowe działanie developerów, albo jakiś błąd gry. Powodzenia życzę.
PS. Przyszło mi do głowy, że chyba jak większość z nas cierpisz na syndrom ostatniego SimCity Duży uśmiech. Powoli się go pozbywam, ale jest ciężko naprawdę hehehe.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości