Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Challenge 3 - Boreal Bay City.
#4
Wstyd się przyznać ale poległem przy pkt 3 tego wyzwania. Starałem się jak mogłem ale za nic w świecie nie udawało mi się przekroczyć 25% przestępczości nie mówiąc już o 50%. Poza tym z powodu mojego jutrzejszego wyjazdu muszę już dziś zakończyć pracę i podzielić się z Wami zdjęciami miasta mimo, że nie jest ono ukończone. Sama mieścina robiona była na szybko bo wieczorami po pracy.

Z uwagi na to, że nie spełniłem warunków wyzwania i zapewne nie będę brany pod uwagę w głosowaniu postanowiłem, że z pomocą 'warsztatu' umieszczę wymagane budynki tak aby nie zostawiać wolnego miejsca. Z tego samego powodu pozwoliłem sobie użyć moda Building Theme i większośc miasta zmieniałem na styl europejski (swoją drogą sam mod nie ma wypływu na mechanikę gry i może przy następnym wyzwaniu rozważylibyśmy czy nie dodać go do listy modów niezakazanych). To tyle jeśli chodzi o wstęp.

Miasto nazywa się Joannowice i zamieszkuje je około 11 tys mieszkańców. Z powodu pośpiechu i starty sporej ilości czasu na terroryzowanie mieszkańców złoczyńcami budynki zdążyły rozwinąć się tylko do poziomu 3.Bez zbędnego gadania przechodzimy do zdjęć.


Jedna z dzielnic
[ATTACHMENT NOT FOUND]
A tu kolejna...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
..i jeszcze jedna
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Stare cmentarzysko
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Widoczki
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości