Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Strefy przymysłowe.
#1
Witam. Zakupiłem sobie ostatnio DLC Industries do Cities Skylines. Jednak mam pewien problem z działaniem stref przemysłowych. Mianowicie np. założyłem strefę zajmującą się wydobyciem ropy naftowej i klops totalny. Dochody z wydobycia bardzo słabe, kiedy postawiłem 7 szybów co chwila przestawały funkcjonować, gdyż była zbyt mała liczba kupujących produkty. Następnie zbudowałem budynki przetwórstwa roby w olej i plastik. Tutaj to samo, non stop był brak surowców, mimo, że 200 metrów obok stały szyby. Działało to może przez 2 min i dochód ze sprzedaży plastiku i nadwyżek ropy wynosił już około 2k. Jednak za moment znowu wydobycie ustało i przetwórstwo ropy również. Nie mówiąc, że ledwo rozkręciłem zakład, a szyby za 10 min wypiły całą ropę. Dodam, że mam mod Real Time. 
Co jest nie tak? Zakład był przy samej autostradzie, więc cysterny miała swobodny dostęp. Podobnie działo się kiedy zakładałem wycinki i bawiłem się w przemysł drzewny oraz górniczy. Szkoda, bo ten dodatek ma spory potencjał, a nie chce to wszystko dobrze działać. :/
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Strefy przymysłowe. - przez Feldfebel123 - 14-05-2021, 12:11
RE: Strefy przymysłowe. - przez SZyMeX - 14-05-2021, 12:43
RE: Strefy przymysłowe. - przez Szynsz - 26-05-2021, 03:21
RE: Strefy przymysłowe. - przez SZyMeX - 26-05-2021, 03:25
RE: Strefy przymysłowe. - przez Szynsz - 26-05-2021, 03:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości