Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Winogronowo
#1
Cześć,
dzisiaj chciałbym zaprezentować na forum moje jak do tej pory największe i najlepsze miasto- Winogronowo. Nazwy miast zawszę biorę od owocu lub picia które jest w domu, w ten sposób rozwiązałem problem nazywania. Miasto zacząłem budować w maju a ukończyłem 16 sierpnia czyli dzisiaj. Już nic więcej w nim nie robię, więc nie będzie aktualizacji(prócz jednej, jeżeli uda się żeby było 300k ludzi to dam znać). Moim celem było zdobycie ponad 150 000 mieszkańców, czyli pobicie mojego wcześniejszego rekordu, jednak okazało się, że miasto nie tylko pomieściło 150 tysięcy, ale ma już prawie 300 tysięcy obywateli.Smile Przy budowie miasta trochę inspirowałem się innymi miastami zaprezentowanymi na forum. Kto czyta forum to wie. Najbardziej to chyba główne drogi, czyli po 6 pasów w każdą stronę i pasy zieleni. Każde skrzyżowanie takich dróg to rondo, na których zazwyczaj stoi jakiś unikatowy budynek. Na początku chciałem żeby to miasto nie miało większych problemów. Nie udało się Smile. Pierwszy zanotowany spadek ludności pojawił się dopiero przy 36 tysiącach ludzi, ale to co się działo potem... tragedia. Miasto przeżyło kilka dużych kryzysów, głównie spowodowanych przemysłem (skończenie się ropy i węgla). Teraz dam trochę (kilka tysięcy :P) zdjęć.

-----------------------------------------------
Widok na miasto z góry:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Podział na dzielnice:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Park Przemysłowo Biurowy:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Skrzyżowanie autostrad w samym centrum Śródmieścia, dookoła którego rozwijało sie miasto:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Oraz widok z autostrady, trochę dalej od węzła:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Park Biznesowy:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Projekt Eden:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Ulica szkolna, w mieście znajduje się 80 szkoł podstawowych, 50 gimnazjów i 5 uniwersytetów. Nie chciałem budować zderzacza chadronów.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Stare Miasto. Każde miasto ma jakąś historie więc winogronowo też ma. Stare Miasto składa się z budynkow, które wyglądają na stare i zrobionego przeze mnie placu.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Pierwsza dzielnica miasta- Przedmieścia:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
-----------------------------------------------
Poniżej następna część.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości