Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Stacja uzdatniania wody - prawidłowe podłączenie.
#13
(14-01-2022, 00:46)SZyMeX napisał(a): Rurą, że kanalizacją? (Tym "wodociągiem", który należy rozłożyć po całym mieście?) Przecież tego nawet nie idzie podłączyć, będzie po prostu ślepo zakończony gdzieś pod dnem rzeki. Jej wylanie musiało nastąpić z innego powodu.

Podłączenie było ślepe i nie powinno spowodować wylewu. Problem w tym, że te rury, połączyłem z systemem miejskim. Do tego wylew, nie był do rzeki.
Teraz, dokładnie przyjrzałem się "wyglądowi" oczyszczalni ścieków(stacja uzdatniania). Na 100% jest to rura ściekowa, z funkcją oczyszczania. Podłączyć należy tylko, do systemu wod-kan, jedną(wg gry 2ma rurami) rurą. Wylew, ktory jest samoistny i nie jest połączeniem, nic nie trzeba robić/podłanczać, należy skierować, tak jak w przypadku rury ściekowej, w strone rzeki, ewentualnie, kanału, który będzie do tej rzeki prowadził. W drugim dniu, mojej przygody z grą tego nie ogarniałem. Teraz to jest juz dla mnie logiczne, wcześniej nie bardzo. W błąd wprowadziła, niemożność postawienia, na brzegu rzeki, nie wiem dlaczego. Teraz już mogę, postawić gdzie chcę.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Stacja uzdatniania wody - prawidłowe podłączenie. - przez tomula74 - 14-01-2022, 20:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości