Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czy g2a jest bezpieczne i sens przejścia z epic ?
#1
Dzień Dobry !

Forum obserwuję jakiś czas, ale postanowiłem się o coś zapytać.

1. Kupiłem (niestety) Cities na Epicu (jak była za darmo i obniżki cen DLC). Zapłaciłem prawie 200zł i mam prawie wszystkie DLC (z wyjątkiem lotnisk). Natomiast teraz się zastanawiam czy nie kupić ponownie na promowanej na forum - stronie g2a. Czy ta platforma g2a jest bezpieczna i będę mieć grę na steam ? Czy jest może jakaś oferta łączona podstawki z wszystkimi DLC ? Powód dla jakiego chcę to zrobić w pytaniu nr 2

2. Skusiłem się na Epic i wyleciała mi zupełnie z głowy kwestia modów. Okazało się, że jest ich mnóstwo i są ważne, ale bezproblemowo dostępne tylko na steam. Wiem o ręcznych sposobach kopiowania, ale to niezwykle żmudne i przy takiej ilości modów ze względów zarówno czasowych jak i organizacyjnych nie chcę się w to bawić, dlatego chcę przejść na steam. Chciałem prosić o poradę - czy z powodu samych modów warto tracić 200zł z epica ? lub... pytanie nr 3

3. Czy nie lepiej spróbować sprzedać Cities z epica (mam tam tylko to) i odzyskać przynajmniej część kasy i kupić na steam ?

4. Jeśli tych najważniejszych modów jest z 10-20 to jeszcze ręcznie da się ogarnąć choć nawet po aktualizacji by trzeba ręcznie je usuwać z folderu itd, ale jakbym chciał mieć różne budynki, pojazdy itd to jak dla mnie przedstawia się to jako koszmar - ręczne bawienie się w to. Czy przesadzam czy mam rację ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Gra mnie bardzo wciągnęła i gram w nią od jakiś 2 miesięcy...
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Czy g2a jest bezpieczne i sens przejścia z epic ? - przez adam1945 - 14-04-2022, 21:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości