Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
zaginione obiekty w zakładce style
#1
Sorry, że ciągle o coś pytam, ale grę mam od 2 tyg. i wciąż się jej uczę, a wczoraj zacząłem zabawę z modami.

Sprawa wygląda tak: pobrałem na razie najważniejsze mody typu: anarchy, move it itd, ale też 2 style. Wcisnąłem subskrypcję wszystkich obiektów, ale w rozwijanym menu stylów w paru jest na czerwono "missing". Wszedłem więc bezpośrednio w warsztat steam i one są subskrybowane i widziane jako subskrypcja więc dlaczego już w grze jest na czerwono ?

Odpaliłem save gdzie wcześniej grałem bez żadnych modów i wszystko działa. Mogę niby dać ten styl co wziąłem już w istniejących dzielnicach, ale budynki się nie zmieniły. I mam takie pytania:

1. Czy styl budynków zmieni się jak np. ludzie się wyprowadzą i wprowadzą nowi lub zburzę budynek i w to miejsce powstanie już z nowym stylem ?
2. Czy jeśli rzeczywiście brakuje paru obiektów do stylu to np. budynki mogą w ogóle nie powstać lub może być crash gry ?

Wcześniej zmieniłem styl jaki miałem w grze bez modów i lawinowo zaczęli mi uciekać ludzie. W ciągu godziny grania ze 100 000 do 10 000, ale to może kwestia taka, że miałem na tamtym save DLC, którego teraz nie mam (save miałem z epic gdzie troszkę różniły się DLC - np miałem modern city tam, a tu nie). Teraz zaznaczyłem domyślny i jest chyba ok, przynajmniej jeśli chodzi o ubytek ludzi.

3. Pytanie trochę nie w temacie, ale nie chcę zaczynać nowego wątku - czy mody np. anarchy pozwalające budować drogi jak się chce nie wpływają źle na ekonomię ? Tzn. bez modów ciężej pobudować drogi, a przez to jest gorszy transport. Pytanie może idiotyczne, ale mnie nurtuje Smile

4. Nawet w najnowszych stylach w warsztacie steam mam te problemy z missing objects co jest chyba niemożliwe bo style mają dużo gwiazdek i są nowe

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. (Gra wciąga tak bardzo, że mam coś sprawdzić na 10 min, a mijają 2 godziny... Smile )


Poniżej screeny o co mi chodzi:

[Obrazek: 147qch8.jpg][Obrazek: J4wbVYc.jpg]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
zaginione obiekty w zakładce style - przez adam1945 - 21-04-2022, 22:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości