Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Korki - standard. Niechciane pojazdy w centrum.
#1
Cześć. Już po raz trzeci wróciłem do gry. Przy zaledwie 10k mieszkańców już mam problem z korkami. Oczywiście próbuje z tym walczyć budując fikuśne ronda i dokładając pasów na drogach, a także zakazuje wjazdu ciężarówkom.

Mody jakich używam bo zawsze mi starczyły:
Harmony
Network Extensions 2
Move IT
Traffic Manager : PE

Obserwuję po tych zabiegach poszczególne pojazdy i oprócz tego, że nakreślam z pomocą opcji kolorowych linii (TM:PE) jak mają na skrzyżowaniu i przed nim zachowywać się auta i np. nie każda ciężarówka "słucha" przykazu i mimo, że jedzie do fabryki na prawo od ronda to nie zawsze korzysta ze skrótu bezkolizyjnego tylko pcha się na samo rondo.
Wypatrzyłem jeszcze, że przez środek miasta pchają mi się turyści że statusem "opuszcza miasto" tylko po to, żeby wjechać z jednej autostrady i dostać się na drugą po drugiej stronie miasta. Zrobiłem specjalnie podziemną drogę, która zachęca do pominięcia centrum bo zauważyłem, że gra lubi tak robić, że jeżdżą też tutaj pojazdy bezsensowne (czyt. aby sobie przejechać jak turysta), ale nie chcą z tego korzystać i zapychają mi ulice. O ile wymusiłem to zakazem ruchu ciężarówek i one faktycznie omijają miasto tunelem i jadą w dal, tak na osobówki nie mam patentu.
Potraficie doradzić? Korkuja się u mnie już zjazdy z autostrady i wygląda to tragicznie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Korki - standard. Niechciane pojazdy w centrum. - przez humaQ - 06-03-2023, 16:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości