Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Korki - standard. Niechciane pojazdy w centrum.
#6
Heh. Takie małe cuś mi umknęło. Fakt, że auta wolą jechać szybszymi drogami i faktycznie ustawiłem limit prędkości na obwodnicy wyższy niż na wjeździe doaosra, ale nie zauważyłem, że na samym zjeździe na obwodnicę.mam skromne "50". :-) Teraz jedzą jak trzeba.
Oczywiście nie zmienia faktu,że uczę się walki z korkami nawet z pomocą youtuberów bo jak tylko ruszę jedno skrzyżowanie to się robi fala niedociągnięć przy następnych.
Moim zdaniem autorzy gry nie postarali się, że jak jakieś auto dziwacznie się zachowa albo znikąd większy tłum ludzi przebiega przez skrzyżowanie to nagle takie zdarzenie powoduje zblokowanie innych i kumulację korków we wszystkich odnogach skrzyżowania/ronda.
Mam tak, że naprawie rzekomo drogę, puszczam ruch i robi się płynnie fajnie, ale po kilku minutach coś jednak zaczyna się blokować ponownie albo z drogi poprzecznej coś się psuje. Narazie od 2och dni walczę z naprawą dróg, a mam tylko 12k mieszkańców.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Korki - standard. Niechciane pojazdy w centrum. - przez humaQ - 07-03-2023, 22:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości