Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ubogość dodatku
#4
Zgadzam się ze wszystkim. Najbardziej bolą właśnie plaże, chcesz sobie zrobić ładne miejsce wypoczynkowe to nie, musisz walnąć prąd wodę (?!) i ulice. Rozumiem, że np. śmieciatka mus mieć jak odebrać śmieci ale czy nie może to się odbywać na zasadzie, że podjeżdżają jak najbliżej, a śmieciarze po prostu idą chodnikiem, wracają, opróżniają kontener i go odstawiają. O boisku już nie wspomnę, bez komentarza... Wgl za dużo tego betonu, chciałem sobie zrobić starówkę, poustwiałem te obiekty unikatowe jak pałace zamki itp. no ale cały efekt psuje nawierzchnia, wszędzie ten asfalt, nie mogli by dać przynajmniej przy takich budynkach jakichś ładnych, kamiennych placyków? O rowerach miejskich też słyszałem i też zastanawiałem się nad ich zastosowaniem w swoim mieście, no ale nie ma ich. W sumie trochę to nierealne w tej grze jest że ludzie potrafią z nikąd wziąć samochód np. po wyjściu z metra (wiele razy widziełem takie sytuacje) może po wprowadzeniu taksówek tego nie będzie.
JESZCZE JEDNO: Dlaczego buspasy są tylko w dwóch typach dróg? I dlaczego nie można zrobić drogi z buspasem i ścieżką rowerową jednocześnie.
I jeszcze jedno: Przepis stare miasto. Totalna porażka. Myślałem, że będzie to na zasadzie, że w takiej dzienicy będą się budowały jakieś inne bydynki, że będzie można stworzyć typową starówkę, a to nie, to tylko dotyczy samochodow...
Mówili jeszcze o tym, że można będzie stosować różne style w dzielnicach. Nie prawda, bo można tylko dać styl europejski, co w moim mieście jest bezużyteczne, bo mam wybór między stylem domyślnym(eur.) i europejskim...
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości