Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pociąg w mieście.
#11
Jak masz mod advenced vehical coś tam, coś tam... to tam możesz wyłączyć w transporcie autobusowym lub innym dowolne pojazdy i włączyć tylko te, które Ciebie interesują. Można też zmienić prędkość pojazdu a także jego pojedmność.
Ja tego moda używam właśnie do obslugi kolei aby konkretny model pociągu na torach widzieć Smile Wyłączam domyślny i inne dodane, a włączam tylko ten który mnie interesuje.

Dzięki za miłe słowa Smile Lubię miasta w stylu takie prostej formy siatkowej, niż zawijasy etc. Testowałem ustawienie szyn i drogi i zorientowałem się, że mogę przybliżyć o 1 mały kwadracik szerokości bliżej do siebie te elementy, zatem stworzę na nowo wszystko w nieco węższej odsłonie.

A zamysłem moim jest stworzenie jednego głównego dworca, do którego będą przyjeżdżali turyści, zaś każdy inny dworzec na mapie będzie pełnił funkcję jakby przystanków tramwajowych, choć nie w tak niewielkich odległościach jak w rzeczywistości. Docelowo chcę zrobić 2 linie północ-południe i 2 linie wschód-zachód Smile Zaś resztę komunikacji uzupełnić liniami metra oraz autobusami Smile

Z pewnością zrobię jakieś screeny tego co stworzyłem Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości