Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Chcesz mieć wpływ na rozwój forum?
#24
Może ktoś już o tym wspomniał ale dodałbym autologowanie i shoutbox. Co do struktury forum to bym je uprościł:
- Działy Dzienniki Developerów + FAQ i Filmy bym wywalił i wrzucił do Aktualności. Jakby nie patrzeć to oficjalne materiały, mają one promować grę i w formie newsa są jak najbardziej ok.
- Wyrzuciłbym i tak pusty dział Kody - jeden temat w dziale Modyfikacje albo Swobodna Rozmowa w zupełności by wystarczył.
- W dziale Modyfikacje wyrzuciłbym poddziały Modyfikacje oficjalne i Aktualizacje i łatki. Modyfikacje oficjalne to przecież DLC a taki poddział już jest. Z kolei Aktualizacje i łatki publikowane są w dziale Aktualności a, że gra dostępna jest tylko na Steamie to nie ma osobnej drogi na pobranie ich.
- Dział Wymagania Systemowe wrzuciłbym i przypiął jako temat do działu Sprawy Techniczne. Pierwszy założycielski post to oficjalne wymagania a temat służyłby do rozwiązania wszelkich wątpliwości.

Jeśli potrzebujesz z czymś pomocy to służę - kiedyś bawiłem się trochę forum na phpb3 aczkolwiek z programowania to raczej jestem noga. Moja domena to grafika, jestem też redaktorem na battlefield.pl.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości