Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - Patch 1.0.3 I 06.03.2015 r. (łatka poprawiająca niektóre błędy)
#7
Jak dla mnie to firma czy wydawca gry zasluguje wsrod gier na jakies wyroznienie
W Simcity poprawki otrzymywalismy w trakcie juz kupionej gry,nikt sie nie przejmowal stalym dostepem do netu i dzialajacymi serwerami,powstawaly patche do patchy...a przede wszystkim nikt nie mial okazji jak w tej chwili sprawdzic gry pod wzgledem grywalnosci..
Tutaj Collosal Order wypuscil gre na rynek uprzednio chcac przetestowac ja wsrod jakiejs ilosci ludzi ktorzy pomogliby im wychwycic bledy.
Dali patcha przed premiera
Oznajmili do czego gra bedzie miala wsparcie do czego nie
Powiedzieli moderom ze moga robic mody jeszcze przez premiera
Wspieraja swoj produkt z kazdej mozliwej strony i uczciwie mowia co bedzie dzialac a co nie jesli przekroczy sie jakies granice
Powiedzieli tez ze graficznie bedzie powtarzalnosc ale skupili sie na symulacji a nie na architekturze co zostawiaja graczom
Dal mnie osobiscie uczciwe podejscie do zasad marketingu i graczy.
Oby kazdy wydawca i tworca gry tak postepowal to bedziemy mieli super produkcje
Przypomniec nalezy w tej chwili Simcity i podejscie do graczy przy tej grze oraz ilosc patchy i patchy do patchy
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości