Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
Witam wszystkich Forumowiczów!

Nazywam się Darek, wiek.. no.. prawie 35 lat. Mieszkaniec miasta z "morza i marzeń" czyli Gdyni. Wcześniej przez 6 lat mieszkaniec Zagłębia Ruhry w Niemczech.
Kiedyś namiętnie grałem w SimCity, SimCity 4 ale gdy na rynek w 2015 roku wyszło Cities Skylines, to nad grą spędziłem już 4 miesiące życia.
Moim zdaniem jest to najlepszy city bulder jaki do tej pory wyprodukowano. Możliwości są ogromne, lecz nie wykorzystuje ich z powodu słabego kompa... Muszę coś z tym zrobić :P
Miałem już tutaj założone wcześniej konto lecz nawet reset hasła nie pomógł w jego odzyskaniu.

Na warsztacie Steam znalazłem mapy z mojego regionu - Gdynia, Trójmiasto, Mierzeja Helska czy też Puck. Uwielbiam bawić się w budowanie Trójmiasta po mojemu. Teraz gdy pojawiły się w Warsztacie trolejbusy i drogi do nich dostosowane tworze nowe linie i puszczam trajtki w trasę Smile

Uwielbiam budować miasta w stylu europejskim. Podglądać jak inni tworzą swoje, namiętnie oglądam filmy na YT oraz śledzę poczynania innych na profilu FB.

Pozdrawiam z jesiennej Gdyni!!
 Podziękowali: Jaro
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Witam - przez karolazi - 15-09-2017, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości