Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#3
Również witam wszystkich.

Jestem Mariusz i mam 30 lat. Ukończyłem studia politologiczne w specjalności dziennikarstwo, jednak nie pracuję w swoim zawodzie. Obecnie kilka lat pracuję w niezbyt lubianym zawodzie jako urzędnik państwowy w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. Interesuje mnie w szczególności szeroko pojęta urbanistyka miasta, architektura i budownictwo (a to już raczej wynikające ze specyfiki zawodu).

Od dziecka kochałem symulatory budowy miast. Pierwszą grę z jaką miałem styczność było właśnie Sim City na Amigę 1200. Później już Sim City 3000 i nieśmiertelne dotąd Sim City 4000. W zasadzie wszelkie gry, które mają status gier strategiczno-ekonomicznych są oczkiem w mojej głowie. Pochłaniają sporo czasu, ale najlepsze jest móc później oglądać efekty swojej pracy. Kiedy jeszcze nie było za bardzo dostępu do komputerów, lubiłem rysować wymyślone przeze mnie plany miast i wówczas myślałem sobie - kiedy powstanie city builder, wybuduję miasto moich marzeń. Dzięki Sim City 4000 było to możliwe. Z innych gier podobało mi się jeszcze Cities XL (choć trochę pozbawione życia), Caesar IV, Tropico, City in Motion 1 i 2 oraz trochę SimCity 2013 dopóki nie zostało "całkowicie opuszczone" przez EA/Maxis.

Mam nadzieję, że wspaniała gra o wdzięcznej nazwie Cities: Skylines doda trochę powiewu świeżości i w końcu pozwoli nacieszyć się prawdziwym symulatorem miasta. Tego wszystkim nam życzę. Oczywiście liczna społeczność nowo powstałego forum będzie tego uwieńczeniem. Postaramy się z Pawłem włożyć dużo starań w rozwój forum na ile to będzie możliwe. Dzięki niemu możemy tutaj teraz poruszać wszelkie tematy związane z Cities: Skylines i nie tylko. Życzę wszystkiego dobrego Smile
 Podziękowali: loan
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Witam - przez karolazi - 15-09-2017, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości