Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#24
Marcin65 napisał(a):Witam
Bede tu chyba najstarszy ale mi to nie przeszkadza.Marcin mam na imie,mieszkam w Irlandii w moim nicku rocznik wiec jak widac 65 rok urodzenia i w maju koncze 50 tke.
Jestem zapalonym graczem od momentu kiedy posiadlem Commodora C 64.
Swego czasu namietnie gralem w Simcity 4 publikowalem zdjecia na Simtropolis i na SC4DEV z jakimis sukcesami i dlugo czekalem na dobra symulacje budowy miasta.
Zanosilo sie ze nowe Simcity takie bedzie ale...pomine milczeniem.
Citeis XL mam na swoim komputerze ale do tej pory jakos mnie nie przekonalo.
W co gram jeszcze? A no Cities in Motion,Train Simulator 2015,
Jedna z ulubionych gier to Mass Effect wszystkie czesci i jak juz mnie ludzie wkurza na amen to gram w jakiegos FPSa.
Strategie lubie takie jak Order of War czy RUSE natomiast jakies wydumane nie przekonuja mnie.
Gra w ktora gram dosc dlugo to Skyrim...mam na jej punkcie malego fiola a szczegolnie w grzebaniu w plikach i urealnianiu grafiki..kto zna temat ten wie o co chodzi za duzo by pisac.

Budowa miast i same symulatory to jest jednak cos co powoduje ze lubie usiasc spokojnie przy kompie.zrelaksowany i w tym momencie zatracam sie w budowie nawet na cala noc.
Byc moze uwielbienie budowania miast spogladania jak rosnie i sie rozwija to jakis komplek Boga Smile w kazdym razie lubie to i jest to numer 1 w grach.
Patrze i czytam co proponuja w Skylines i mam nadzieje na symulacje z prawdziwego zdazenia.
Milo bedzie z wami wymienic poglady i mam nadzieje czegos sie nauczyc.
Nie mam polskich znakow wiec prosze wybaczcie taka pisownie..mysle ze da sie to rozczytac
Jeszcze raz witam wszystkich i sory ze sie tak rozpisalem.



Witaj Marcin
Wiek raczej nie gra tu większej roli, ważne jest to, czy z człowiekiem można prowadzić ciekawą i treściwą rozmowę. Wink
A z tego co napisałeś o sobie, widać że pasujesz do grona tu obecnych graczy. Smile
Fajnie że do nas dołączyłeś.
Ciepło pozdrawiam.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Witam - przez karolazi - 15-09-2017, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości