Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#32
Cześć… Mam na imię Kuba, 36 lat. Pracuję na słuchawce w jednej z firm farmaceutycznych. A z zawodu jestem nauczycielem muzyki. O grze dowiedziałem się kilka dni temu. Przemierzałem internet w poszukiwaniu informacji na temat dodatku do ulubionej gry Euro Truck Simulator i natknąłem się na filmik z Cities. Natychmiast się zakochałem i postanowiłem podzielić i tak niewiele wolnego czasu pomiędzy dwie gry. Cóż jeszcze o mnie?? Lubię gry strategiczne, muzykę (słuchać i tworzyć), dobre kino i to mniej dobre też, ciekawą książkę. Niestety doba trwa tylko 24 godziny, więc nie na wszystko starcza czasu. Na stare lata postanowiłem coś zmienić w życiu zawodowym i skończyłem właśnie trzeci semestr informatyki. Wiem, że nie będzie łatwo wbić się w rynek pracy, ale kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. Czekam na pierwszą Pociechę (doktory mówią, że dziewucha), która powinna pojawić się na Świecie na początku maja… no i szykuję się na to, że wcześniej wspomniana doba stanie się jeszcze krótsza. No i mam nadzieję na poznanie tu fajnych ludzi, z którymi będzie można pogadać nie tylko o życiu wirtualnym.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Witam - przez karolazi - 15-09-2017, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości