Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Gryfino
#3
Miasto rozbudowało się od ostatniego posta a i w starej części zaszły pewne zmiany - czas więc na aktualizację tematu:

Przede wszystkim dużo pracowałem nad zmniejszeniem korków i o ile zmiany był delikatne tak ostatnie dokonania pozwoliły na pozbycie się olbrzymich korków z najważniejszych miejsc w mieście! Wszystko to dzięki skomplikowanemu systemowi podwieszonych sześciopasmówek co zobaczycie zresztą na screenach. Już wcześniej jednak polepszyła się praca śmieciarek i innych służb. To co dalej niepokoi to karawany, których nieudolność prowadzi do opuszczania budynków, szczególnie i tak w skromnej już strefie komercyjnej. Mam nadzieję, że ostatnie zmiany w drogach rozwiążą ten problem - czas pokaże.
Obecnie (2034 rok) populacja wynosi ponad 63 tys. ludzi, a wszystkie wskaźniki poprawiły się od pierwszego sprawozdania. Problem leży w wykształceniu: połowa mieszkańców jest bardzo dobrze wykształcona co zwiększa popyt na biurowce, zamiast na fabryki, w których miejsca dla wykształconych są zapełnione, a te drugie świecą pustkami. W tym celu powstało nowe osiedle domków jednorodzinnych, które ma bliski dostęp jedynie do szkoły podstawowej. Mam nadzieję, że odległość do wyższych szkół skutecznie zniechęci rodziców w edukowaniu swoich pociech.

Obszary zacieniowane na niebiesko były wcześniej obszarami o najwyższym poziomie zakorkowania:
[Obrazek: 43ZQl72.png]

Widok od strony południowo-wschodniej
[Obrazek: IO093pY.png]

[Obrazek: Usj9MP7.png]

Północ
[Obrazek: H85K65J.png]

Mój autorski system dróg Duży uśmiech
[Obrazek: iXRJRhy.png]
[Obrazek: ondTLnn.png]
[Obrazek: jw4fCqg.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości