Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wszystkim fanom WALENIA autostrad w środku miasta...
#8
@ Paweł: Może jakieś wyzwanie typu największe miasto bez autostrad?

Budowałem takie w zeszłym roku - tylko z przebudowywaną półobwodnicą na obrzeżu mapy, miasto 200k nie miało żadnych korków. Przy czym nie radzę całkowicie usuwać autostrady przed rozbudową sieci kolejowej cargo.
Teraz zamierzam powtórzyć z tym że na koniec wywalić autostradę całkowicie - mam nadzieję że będę miał w końcu trochę czasu na Cities Skylines to za jakieś 2 tygodnie powinienem zaprezentować efekt. Już z tramwajami.

@ Bartek: Ja w dzielnicy handlowej stawiałem dworzec cargo przez co większość towarów docierała do sklepów koleją i "na ostatniej mili" dostawczakami. Bardzo skuteczne rozwiązanie.
Komunikacja osobowa (pociągi miejskie, autobusy) plus towarowa (głównie kolej, porty do międzymiastowych), nawet nie jakaś przesadnie gęsta sieć ale sensownie rozlokowana praktycznie likwidowała korki. Aha, jeszcze coś, może trochę dziwnego - ronda, wszystkie jedno duże czy małe generowały u mnie zatory/korki, przestałem je stosować w CS (w realu lepiej funkcjonują).
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Wszystkim fanom WALENIA autostrad w środku miasta... - przez gerth - 21-02-2016, 13:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości