Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ilość dodatków a stabilność gry.
#5
(21-02-2016, 19:08)Pawel napisał(a): Tutaj nie chodzi o ilość dodatków, ale o ich jakość. Zależy od tego, jak budynek został zaprojektowany. Czasem jeden obiekt może rozwalić Ci całą grę.
Fajnym pomysłem będzie sprawdzenie jakości obiektów i stworzenie zaufanej listy. Dzięki za podsunięcie pomysłu, bo szykuję się do ciekawej modyfikacji forum Wink

O widzisz :Smile To byłby świetny pomysł na zaufaną listę elementów dodatkowych do gry.
Właśnie to frustruje mnie najbardziej, że tak naprawdę na czuja dodaje się cokolwiek do gry i nigdy nie wiadomo czy jakiś plik jednak nie zepsuje gry... szkoda, że nie ma jakiegoś prostego narzędzia by dodawać i odejmować treści z warsztatu i przy okazji sprawdzać zgodność i stabilność gry podczas dodawania... byłoby to świetne.

No a teraz czekam cierpliwie aż się forumowicze uaktywnią i napiszą jakie mody i dodatki posiadają i w jakich ilościach Smile

(21-02-2016, 19:13)martinez76 napisał(a): gdzie na dysku zapisuja sie pobrane budynki ?
jak to sprawdzic - ilosc dodatkowych elementów

jesli chodzi o mody to korzystam z ok. 30

Jak wchodzisz do warsztatu i masz tam ikonę ze swoim loginem to masz napis TWOJE PLIKI Z WARSZTATU.
Rozwijasz listę i wybierasz OBSERWOWANE PRODUKTU.
A jak Cię wrzuci na stronę z tym wszystkim co obserwujesz to masz tam napisane ile jest łącznie wpisów.

U mnie aktualnie jest 710. Przed chwilą sprawdzałem i gra działa. Któryś z unikalnych budynków musiał mi grę wykrzaczyć zatem Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Ilość dodatków a stabilność gry. - przez istari - 21-02-2016, 18:53
RE: Ilość dodatków a stabilność gry. - przez istari - 21-02-2016, 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości