Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zmiany - Nowy styl, działy i więcej!
#15
Kolejne zmiany, mam nadzieję że na lepsze Smile
Z tych drobniejszych dodany został pasek szybkiego wyszukiwania na górze strony oraz "naprawiony" został portal dla urządzeń mobilnych. Wszystkie ważniejsze "newsy" będą tam się pojawiały więc jak ktoś nie chce przeczesywać forum to zapraszam do skorzystania.

Jednak najważniejsza ze zmian to dodanie pola "drag and drop". Podczas zakładania wątku lub pisania nowej odpowiedzi widoczne jest pod sekcją z emotikonami.

[Obrazek: sPfuE5v.png]


Klikając na nie dostępne jest zwykłe wybieranie pliku jak dotychczas. Jednak okienko służy czemu innemu. Wybierając wiele zdjęć z folderu na dysku możemy je wszystkie przeciągnąć na stronę a te po chwili automatycznie dodadzą się do tworzonego wątku/postu.

[Obrazek: pkvBeFZ.png]

Mam nadzieję że dzięki temu wrzucanie wielu zdjęć na raz będzie łatwiejsze do teraz Smile

Oba obrazki są wrzucone właśnie tym sposobem, może i tracą trochę na jakości ale moim zdaniem nie jest źle. A możliwość wrzucenia 10 screenów na raz zamiast wybierania każdego pojedynczo jak to miało miejsce jest chyba dużym plusem.

Do zmiany pozostał tylko napis w środku pola, jest to zwykły obrazek więc nie będzie ciężko go zmienić na coś innego niż reklamę pewnego serwisu Tounge

Mam nadzieję że wszystkim dodatek będzie działał, w razie problemów pisać śmiało.


Edit: Dodany został plugin "PostRep" - wyświetla kto dał punkt reputacji za dany post
 Podziękowali: MrAlpaka
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiany - przez Mario - 21-07-2017, 10:14
RE: Zmiany, nowy styl forum - przez SZyMeX - 22-07-2017, 20:34
RE: Zmiany, nowy styl forum - przez matthew94s - 23-07-2017, 17:41
RE: Zmiany, nowy styl forum - przez SZyMeX - 23-07-2017, 23:34
RE: Zmiany, nowy styl forum - przez SZyMeX - 25-07-2017, 22:57
RE: Zmiany, nowy styl forum - przez SZyMeX - 26-07-2017, 00:13
RE: Zmiany - Nowy styl, działy i więcej! - przez SZyMeX - 26-08-2017, 17:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości