Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pogorszenie wydajności
#5
(19-07-2018, 15:14)SZyMeX napisał(a): Nie chodzi o pracę na podłączonym/odłączonym zasilaczu tylko na opcjach wydajności/zasilania w ustawieniach systemu (bądź jakiejś aplikacji od laptopa, wszędzie jest inaczej..)
Dodatkowo zobacz czy nie masz żadnych programów odpalonych w tle, wejdź w menedżer zadań - procesy i zobacz co najwięcej zżera ci pamięci oraz procesora. W miarę możliwości możesz powyłączać te aplikacje. Jak wejdziesz już do gry to zobacz też w menedżerze zadań ile wynosi zużycie procesora, ramu i karty graficznej. Jeżeli przy którymkolwiek będzie prawie 100% a nie ma innych aplikacji które zużywają procesy tego podzespołu no to znaczy że gra jest po prostu zbyt wymagająca dla twojego laptopa.

Jeżeli chodzi o tryby wydajność/jakość to też je sprawdzałem. Zużycie dysku mam blisko 100% lecz nie wiem, co jest tego powodem, ponieważ wszystkie aplikacje są ograniczone. Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wyczyszczenie i ponowne podłączenie mogłoby jakoś pomóc ? Oddałem laptop do czyszczenia wewnętrznego (kurz, pył, pasta przewodząca) czy tutaj mogło coś pójść nie tak ?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Pogorszenie wydajności - przez Retuszer - 19-07-2018, 13:00
RE: Pogorszenie wydajności - przez SZyMeX - 19-07-2018, 13:13
RE: Pogorszenie wydajności - przez Retuszer - 19-07-2018, 14:19
RE: Pogorszenie wydajności - przez SZyMeX - 19-07-2018, 15:14
RE: Pogorszenie wydajności - przez Retuszer - 19-07-2018, 15:30
RE: Pogorszenie wydajności - przez SZyMeX - 19-07-2018, 16:21
RE: Pogorszenie wydajności - przez Retuszer - 19-07-2018, 16:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości