Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Znikanie gry podczas nieaktywnosci / pauzie
#4
Problem jest taki, ze to jest komputer mojego ojca... Nie pojde do niego sie spytac co sie dzieje, bo dla niego recepta bedzie prosta - usunac gre i steama (z jakiegos powodu bardzo nie lubi steama, a negocjowalem przez ponad rok mozliwosc zainstalowania choc jednej gry na tym kompie Duży uśmiech)

Ogolnie co do wywalania dysku, to tego nie doswiadczylem wczesniej. Czasem pracuje na tym kompie projektujac na uczelnie (a te programy tez lekkie do dzwigniecia nie sa) i nigdy takiej sytuacji nie bylo. Przypominam, ze przez ostatnie 2 tygodnie "grania" (tj. sprawdzania wszystkiego z workshopu) i robiac te same czynnosci, wszystko hulalo plynnie.

Moj ojciec to troche taki entuzjasta sprzetow wszelkiej masci, wiec tego kompa tez dopieszczal. Nie sadze (choc nie wykluczam w 100%), zeby problem byl w dysku czy kablach. Nie wiem czy to cos zmienia, ale wiem, ze w tym kompie nie ma dysku ssd, natomiast jest 'macierz raid'.

@"Warun", jest taka mozliwosc, ze ojciec, jako admin, postawil jakis program, ktory - jak powiedziales - zabija procesy, ktore mocno obciazaja komputer? Czy takie rzeczy dzieja sie samoistnie, zeby, nie wiem, chronic podzespoly przed jakims przegrzaniem?
Wszystkie mody sa 100% legitne. Tylko workshop.

Co do karty: moze troche glupie pytanie, ale jak mozna uszkodzic karte? Duży uśmiech Przyznaje, ze nie jest to zbytnio gamingowa karta, bo nvidia quadro5000, bardziej z mysla o mojej pracy na studia, ale ojcu diablo3 smigalo na maksymalnych ustawieniach bez zajakniecia.

Mozliwe jest, ze gdy dysk osiaga 100%, to gpu sie wylacza na te kilka sekund? Czy to sa absolutnie niezalezne podzespoly?

No i dzieki za dotychczasowe odpowiedzi Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Znikanie gry podczas nieaktywnosci/pauzie - przez maciov - 15-08-2018, 17:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości