Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przenieś miasto z życia do gry
#9
Jak najbardziej można kilkutysięczne miasto, a także można spróbować nie przenosić jakiegoś konkretnego miasta, a na przykład obszar na którym znajduje się kilka wsi i starać się odwzorować pola, lasy czy inne charakterystyczne krajobrazy (np. jakąś gminę w Bieszczadach Duży uśmiech). Nazwę "miasto" można w tym wyzwaniu interpretować szeroko i nawet jak ktoś podejmie się przeniesienia wsi Kozy w woj. Śląskim (największa wieś w Polsce, która ma 12 tys. mieszkańców) to spełni warunki wyzwania. Lukeps Twój Szczecin akurat fajnie wyglądał, mimo że nie byłem w tym mieście i nie zdaje sobie sprawy jak bardzo realistycznie je zbudowałeś Duży uśmiech. Wielki szacunek za pracę włożoną w to miasto. Domyślam się, że pewnie gra się posypała i dlatego nie kontynuowałeś projektu. Tak jak wspominałem na początku zdaje sobie sprawę, że jest to trudne wyzwanie, ale wydaje mi się bardzo fascynujące i fajnie będzie jak ktoś się go podejmie. Może ja spróbuje na moim słabszym komputerze zbudować jakąś mniejszą miejscowość, ale aktualnie mam inne sprawy na głowie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Przenieś miasto z życia do gry - przez matthew94s - 28-08-2018, 23:15
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez SZyMeX - 29-08-2018, 08:40
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez maciov - 29-08-2018, 15:51
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez lulok - 29-08-2018, 20:38
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez matthew94s - 01-09-2018, 12:35
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez SZyMeX - 23-12-2018, 10:31
RE: Przenieś miasto z życia do gry - przez Rosso17 - 27-12-2018, 21:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości