Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Jak zmniejszyć import i ilość ciężarówek w strefach przemysłowych
#5
(03-09-2018, 19:30)bartossz34 napisał(a): Witam, mam pewien problem. W mojej strefie przemysłowej jest pełno korkujacych się ciężarówek, które jadą na autostradę i potem na niej jest też ich dużo. Sprawdziłem import i wynosił on około 8.000 a eksport około 2.000.co zrobić żeby bylo mniej tych ciężarówek? Aa i jeszcze jedno, dlaczego wyspecjalizowany przemysł (dokładnie ropa i rudy) zamiast eksportować, importują pełno rzeczy? Sprawdziłem i na tym terenie jest bardzo dużo surowca.

Sprawdź w Menedżerze Treści w zakładce 'mody' czy masz zaznaczoną pozycje 'niekończące się złoża rud i ropy', bo jak nie zaznaczyłeś to największe nawet pola tych złóż szybko się wyczerpują i kopalnie tych surowców, które głownie eksportowały surowiec i produkty przekształcają się w fabryki które produkują wyroby ale z importowanych surowców, dlatego masz tak duży import. Dla tak dużego ruchu ciężarówek na drogach konieczna jest stacja kolejowa.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Jak zmniejszyć import i ilość ciężarówek w strefach przemysłowych - przez bolo2015 - 04-09-2018, 16:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości