Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wiele problemów
#2
Witaj,
Jeżeli chodzi o brak zapisu ustawień to spróbuj usunąć folder cities skylines z AppData. Upewnij się też że usunąłem wszystkie pozostałości po piracie.
Ładowanie gry bardzo przyspieszy użycie dwóch modów które są opisane w dziale poradniki (Jak przyspieszyć ładowanie gry)
U mnie bez tych modów save potrafił się ładować może nie 1,5 h (albo nie miałem po prostu takiej cierpliwości Wink) ale co najmniej 30 min było standardem. Z tymi modami menu ładuje się w kilka-kilkanascie sekund a save w około 6 minut przy czym moje miasto ma około 34 tys mieszkańców a samych modyfikacji mam 57. Ogólnie na steam mam ponad 1700 zasubskrybowanych pozycji więc trochę tego jest Wink
Natomiast jeżeli chodzi o płynność no to tu już może być kwestia wszystkiego. Najlepiej podaj całą specyfikację komputera oraz wszystkie mody jakich używasz (mody, nie obiekty!)
Cities wbrew pozorom jest baaardzo wymagającą grą. Upewnij się że w tle nie masz włączonych żadnych innych programów, oraz skoro to laptop (nie przyglądałem się jego specyfikacji, mówię na przykładzie swojego), że gra na pewno korzysta z karty graficznej a nie integry (o ile taką masz). No i sprawdzaj również temperatury, laptopy mają to do siebie że lubią się przegrzewać a wtedy fps-y lecą na łeb na szyję..
Jeżeli nic się nie poprawi to oczywiście ustawienia graf w dół. Ja mimo w miarę dobrego sprzętu muszę grać na średnich/niskich żeby w miarę płynnie to wszystko chodziło.
 Podziękowali: Gierpio
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Wiele problemów - przez Gierpio - 16-09-2018, 11:23
RE: Wiele problemów - przez SZyMeX - 16-09-2018, 13:03
RE: Wiele problemów - przez kabexxx - 16-09-2018, 15:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości