Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Campus Cities: Skylines - Campus Pamiętnik Dev #6 Darmowy update
#2
Nie wiem, ale ja uwazam ze to jedno z gorszych dlc w sumie nikomu nie potrzebne, uniwersytety juz teraz mozemy budowac z assetow dostepnych na workshopie, jest bardzo widoczne ze grupa docelowa to gracze niemodowanej gry z USA. DLC jest pelne polsrodkow i zwyklych bezsensownych rozwiazan, ktore prawdopodobnie beda mialy jakis minimalny negatywny wplyw na plynnosc gry i nie do konca rozumiem po co komu informacja o stanowiskach / rodzaju pracy jaka wykonuja cimowie. Odnosnie autobusow kolejny nonsens autobusy szkolne sa dla dzieci nie dla studentow, darmowy model oczywiscie jest amerykanski a sam mechanizm jest taki sam jak w przypadku normalnych autobusow - kazdy cim bedzie uzywal tego srodka transportu jak kazdego innego, dodany mechanizm wyboru modelu pojazdu dla linii komunikacyjnej dotyczy tylko autobusow (najprostrza z mozliwych metoda wprowadzenia pseudo linii szkolnych) wiec nie eliminuje koniecznosci uzywania modow jesli chcemy zmienic pojazdy np. na linii tramwajowej, ale implementacja tej funkcjonalnosci moze oczywiscie spodowodowac bledy w modach ktore taka zamiane pojazdow umozliwiaja od dawna. Dodane darmowe budynki rowniez sa bardzo amerykanskie i nie nadaja sie do europejskich miast (ale oczywiscie zajmuja ram) dla mnie nastepna pozycja do pominiecia z Loading Screen Mod
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Cities: Skylines - Campus Pamiętnik Dev #6 Darmowy update - przez garfield - 18-05-2019, 21:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości