Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
A może Discord?
#11
A ja uważam, że Discord totalnie nie. Mało kto ze starszych wiekiem, czy po prostu nie nastolatków, mają konta na Discordzie czy innych tego typu serwisach. Ja też nie mam i nie miałbym zamiaru zakładać. Forum dużo lepsze.

Czy fora wychodzą z mody? Do durnot pożerających czas może, ale nie zdobędziesz normalnych informacji i nie zaczniesz normalnej dyskusji na niczym innym niż forum. Tu jest po prostu porządek.
I też cieszy mnie, że nie używa się tu tego młodzieżowo-internetowego slangu, który na takich platformach bywa powszechny. Bo nie dość, że niektórzy by nadążali teraz, to jeszcze ciężko byłoby przeczytać tematy sprzed np. 3 lat, bo za te 3 lata slang byłby inny xD

Nie każdy jest zapalonym graczem komputerowym siedzącym całe życie w grach, nie każdy jest też MKM-em czy mikolem, forum pozwala połączyć wszystko i wszystkich w fajny sposób i jeszcze porządek utrzymać.

Dla mnie już na tematach Steama czy grupach FB jest duży burdel, a co dopiero na innych "tablicowych" platformach Duży uśmiech

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że forum ma sens, kiedy jest duże, ale to forum jest relatywnie duże ze względu na tematykę i na pewno umrze, kiedy gra przestanie być wspierana, bo wyjdzie nowy tytuł z tej serii. Albo zdobędzie popularność inna seria. Tylko że to właśnie wtedy przyjdzie czas na przenoszenie się i stanie się to naturalnie.

---
Musicie zrozumieć - i każdy ogarnięty specjalista od UX, deweloper aplikacji itd. się ze mną zgodzi - te "nowoczesne" formy komunikacji są stworzone po to, by użytkownik tam TRACIŁ CZAS. I ok, nie chcę tego zakazywać. Tylko że zachodzi sytuacja, o której piszę wyżej i jeszcze w dodatku straciłoby na tym forum, bo jakby ktoś pewnie poruszył jakiś problem na Discordzie, to nie sądzę, aby był jakiś skryba przepisujący wszystko na forum :P
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
A może Discord? - przez Turel - 24-05-2019, 20:33
RE: A może Discord? - przez Lcniko - 24-05-2019, 21:04
RE: A może Discord? - przez garfield - 24-05-2019, 21:11
RE: A może Discord? - przez Lcniko - 24-05-2019, 21:17
RE: A może Discord? - przez SZyMeX - 24-05-2019, 21:52
RE: A może Discord? - przez Turel - 24-05-2019, 22:47
RE: A może Discord? - przez SZyMeX - 24-05-2019, 23:06
RE: A może Discord? - przez garfield - 24-05-2019, 23:50
RE: A może Discord? - przez pixel - 12-07-2019, 13:43
RE: A może Discord? - przez Turel - 12-07-2019, 20:51
RE: A może Discord? - przez kabexxx - 22-07-2019, 19:42
RE: A może Discord? - przez SZyMeX - 22-07-2019, 19:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości