Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Projekt - Kraków
#2
Mały update Smile Otóż wczoraj zgodnie z tym co pisałem wyżej zająłem się rejonem dworca głównego i w związku z tym chciałem podzielić się paroma informacjami oraz screenami  z tego co udało mi się wykonać.

Najwięcej czasu zajęło mi stworzenie tunelu KST w którego skład wchodzą dwa przystanki podziemne: Politechnika oraz Dworzec Główny Tunel kończący się wylotem na Rondzie Mogilskim. na zdjęciu żółta lina tramwajowa ukazująca jego przebieg. Przystanki są przykryte w taki sposób aby nie było widać ich śladów na powierzchni natomiast są w pełni funkcjonalne wraz z wyjsciami/wejściami. W przyszłości postaram się pokazać jak wygląda okolica tego pierwszego przystanku natomiast na chwile obecną nie nadaje się to do upubliczniania Duży uśmiech

[Obrazek: M1351f2.jpg]

Jeżeli chodzi o dworzec autobusowy to zyskał on przejscie podziemne łączące go z przystankiem podziemny Dworzec Główny Tunel, Dworcem Kolejowym oraz Galerią Krakowską co powiedzmy w pewnym sensie oddaje rzeczywistość Smile Została również przebudowana droga dojazdowa do dworca tak aby była bardziej realistyczna. Niestety nie mam pomysłu jak stworzyć dwupoziomowy dworzec czyli taki jak funkcjonuje naprawdę . Obok niego w przyszłości powstanie pętla dla autobusów miejskich natomiast zastanawiam się jak ją tam sensownie upchnąć  Smile [Obrazek: z7m95DC.jpg][Obrazek: j2kFnxB.jpg]

Ponieważ na parking do Galerii Krakowskiej wjazd jest "od góry" stworzyłem drogi tak aby wyglądało to w miarę realnie poniżej możecie zobaczyć efekty Smile
[Obrazek: muSEZKd.jpg][Obrazek: o5or6kw.jpg]

Na Koniec przesyłam jeszcze parę innych screenów, bonusowo ślimak łączący nowy kleparz z al 29 listopada i pawią Smile
[Obrazek: a4yf9BB.jpg][Obrazek: kpzmY3I.jpg][Obrazek: JWtdgk8.jpg][Obrazek: V7eaJqh.jpg]
 Podziękowali: SZyMeX
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 03-03-2020, 22:17
RE: Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 04-03-2020, 16:18
RE: Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 06-03-2020, 19:39
RE: Projekt - Kraków - przez garfield - 06-03-2020, 23:39
RE: Projekt - Kraków - przez Manta - 07-03-2020, 01:02
RE: Projekt - Kraków - przez matthew94s - 07-03-2020, 23:54
RE: Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 08-03-2020, 01:16
RE: Projekt - Kraków - przez matthew94s - 08-03-2020, 17:20
RE: Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 09-03-2020, 15:13
RE: Projekt - Kraków - przez YoloYolovicz - 08-03-2020, 16:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości