Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Gra przestaje odpowiadac na dx11 a na dx9 strasznie wolno chodzi.
#3
(06-01-2021, 16:59)SZyMeX napisał(a): Podaj specyfikację komputera. Jeżeli gra się zacina i wyskakuje "kręcące się kółeczko" zamiast kursora, to poczekaj minutę, dwie, może się uspokoi, a może wyrzuci ale tym razem już z logami. Swoją drogą, te logi tak czy siak powinny się zapisywać, na pewno szukasz w dobrej ścieżce? https://citiesskylines.pl/temat-Pliki-lo...je-znalezc
Specyfikacja:
Intel I3 2x 2.50ghz
Ram 12Gb
Karta graficzka AMD Radeon hd 7500/7600
Windows 10 64bit

Co do plików to już wcześniej dzięki nim dowiedziałem się, że mam za mało ramu więc dorzuciłem jedną kostkę i z 8 mam 12 gb, także na pewno szukam ich w dobrym miejscu. Czekałem też kiedyś na to aż coś się stanie tzn. gra zacznie działać albo wysypie się crash, ale niestety nic. Nie odpowiada i to do tego stopnia, że nie da się nawet z menadżera zadań jej wyłączyć bo kursor z gry uniemożliwia działanie. Mam sporo assetów - około 1000 i wiem, że to za dużo. Jestem już na etapie wyrzucania niepotrzebnych i uszczuplania ilości.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Gra przestaje odpowiadac na dx11 a na dx9 strasznie wolno chodzi. - przez cebaostrowiec - 06-01-2021, 17:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości