Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Stacja uzdatniania wody - prawidłowe podłączenie.
#6
(11-01-2022, 07:09)kabexxx napisał(a): No musisz patrzeć na oddziaływanie obiektów z miastem, a nie budować na ślepo i rozkładać rączki ze zdziwienia, że nie działa.

I tak dla przykładu: stacja uzdatniania wody wypuszcza czystsze ścieki niż ten podstawowy odpływ i zasięg ich oddziaływania jest mniejszy. Wpuszczenie ich do ziemi zanieczyszcza grunt. Szpital w grze działa jak po prostu większa przychodnia - ma większy zasięg oddziaływania, większą pojemność pacjentów i więcej karetek.

I się dziwię twojemu zdziwieniu, bo to wszystko masz w opisie budynków.

A ja się dziwię, Twojemu zdziwieniu. Pytałem jak prawidłowo podłączyć, stację uzdatniania wody, a nie jak działa.
W cities, gram od paru dni, większość rzeczy, jest mi tu całkowicie obca, uczę się dopiero. napisałem dlaczego chciałem podłączyć stację uzdatniania wody i dlaczego stawiałem szpitale - właśnie ze względu na ich działanie, które wziąłem z opisu w grze. Niczemu się nie dziwiłem i nie rozkładałem rączek. Zapytałem tylko, jak prawidłowo podłączyć stacje uzdatniania wody - tzn. czy tylko do systemu wod-kan, czy też do rzeki.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Stacja uzdatniania wody - prawidłowe podłączenie. - przez tomula74 - 13-01-2022, 01:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości