Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Brak wystarczającej liczby kupujących przy jednoczesnym braku towarów na sprzedaż
#1
Witam, w moim mieście pojawił się dziwny problem. 
W strefach przemysłowych pojawiają się w dużych ilościach komunikaty "Brak wystarczającej liczby kupujących produkty", jednocześnie w rejonach handlowych pojawiły się komunikaty "Brak wystarczającej ilości towarów na sprzedaż".
Dodam, że miasto ma 260 000 mieszkańców, dobrze skomunikowane strefy, brak korków, do stref podciągnięte stacje kolejowe towarowe, brak korków na torach, strefy w miarę równomiernie porozmieszczane na mapie, zaczęło się od stref przemysłu ogólnego i rejonów handlowych o dużym zagęszczeniu.
  Odpowiedz
#2
Niestety przy większych miastach Citieski zaczynają wariować.. i to nie tylko pod względem problemu który opisałeś ale również i całej masie innych. W każdym razie, nie ma na to jednej odpowiedzi. Musisz kontrolować import i eksport towarów, wykształcenie pracowników, komunikacje, i wiele, wiele innych. Sprawdź czy import działa tak jak należy, czy do portów przypływają statki pełne towarów, czy pociągi towarowe również je importują. Spróbuj dostawić parę portów/stacji towarowych (zewnętrznych). Między strefami przemysłowymi a komercyjnymi zapewnij odpowiedni transport, najlepiej koleją (może być linia wewnętrzna, może być też "zewnętrzna", by produkty były importowane od razu w pobliże stref handlowych). Pamiętaj również o zachowaniu balansu między strefami przemysłowymi (tymi wyspecjalizowanymi - drewno, rudy, ropa itp) a "ogólnymi".
Wiem, że jest to powiedziane bardzo ogólnikowo, ale nie ma na to jednoznacznego sposobu. Wszystko zależy od sytuacji w twoim mieście. Na forum paradoxu: https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...266/page-3 jest dość rozległy wątek na ten temat. Poczytaj, może znajdziesz coś, co przyda się tobie Smile
  Odpowiedz
#3
Jakieś screeny z miasta, o którym mowa? Być może pomogę.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości