Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Budowanie budynków bez konieczności oczekiwania na ich wzrost
#1
Na wielu kanałach na YT, w których budowane są europejskie miasteczka gracze stawiając kamienice stawiają je gdzie chcą i za każdym razem wybierając konkretny budynek i chcąc go postawić w jakimś miejscu nie muszą czekać, aż zacznie od podstaw po przez rusztowania powstawać. Jaki mod to umożliwia? Dodam, że posiadam: move it! czy lupę umożliwiającą wyszukiwanie konkretnych elementów/budynków.
  Odpowiedz
#2
RICO, jeden z najszerzej omawianych modów.
  Odpowiedz
#3
Dokładnie. RICO jeżeli chcesz stawiać głównie budynki z workshopu, bądź też Plop the Growables jeżeli jednak chcesz korzystać z podstawowych budynków ale stawiać je ręcznie.
  Odpowiedz
#4
I dodatkowo polecam FindIT do stawiania jakichkolwiek budynków w jednej prostej wyszukiwarce
  Odpowiedz
#5
To i ja zadam tu pytanie odnośnie Rico i plop the growables. Chcę zbudować sobie europejskie miasteczko w tym celu nasciagałem sporo budynków. Mam teraz każdy budynek z osobna dodać w Rico? Bo jak wejdę w "lupę" to tam są te wszystkie budynki ale jak chce postawić to zaczyna się budować. Ponadto po ściągnięciu plop the growables wywaliło mi sporo błędów. Log mogę dać później jeśli będzie trzeba i będę na kompie
  Odpowiedz
#6
Po 1
Jeśli chcesz budynki stawiać wszędzie gdzie chcesz to musisz mieć building anarchy. Za jego pomocą nie musisz stawiać budynków przy drogach z "zone check" a później ich przesuwać.
Po 2
plop the growables - nie spotkałem się jeszcze z tym aby wyrzucało jakieś błędy. Przeczytaj dokładnie opis moda i komentarze załaczone przez użytkowników pod modem na workshopie. Być może znajdziesz tam informacje odnośnie braku kompatybilności z jakimś elementem, który posiadasz.
Nie wiem od czego to jest zależne ale nieraz niektóre budynki muszą się wybudować od podstaw. Dzięki temu modowi one po prostu nie znikają po wybudowaniu jak to ma miejsce bez moda.
Po 3
RICO
Z jakiego pomocą nie budujesz a edytujesz opcje budynków już dostępnych - ilości mieszkańców itp itd.

Uwaga: Jeśli nie chcesz czekać aż jakieś budynki się wybudują to możesz je postawić gdzieś na uboczu miasta doprowadzając drogę i wszystkie media po czym tylko kopiować dany budynek i go wklejać. Masz wówczas podgląd do wszystkiego co masz w pobranej zawartości (trochę czasochłonne)

Reasumując do samego budowania dla mnie najważniejsze mody to plop growables, move it, building anarchy.
[Obrazek: 684ff5ec-e7b6-4d14-9a9f-356488777906-pro...er-480.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości