Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Airports Cities Skylines: Airports - Pamiętnik Dev #3 Miejska linia lotnicza
#1
Dobry wieczór pasażerowie, witajcie na pokładzie kolejnego Dziennika Developerskiego, zmierzającego ku tworzeniu waszej własnej Miejskiej Linii Lotniczej. Załoga przygotowała dla was garść orzeźwiających zrzutów ekranu, które znajdziecie w tym poście.

Na poziomie 3 twoje lotniska staje się na tyle znaczące, by zostać bazą operacyjną dla linii lotniczej. Z unikatowym Budynkiem Dyrekcji Linii Lotniczej, który znajdziesz w menu strefy lotniskowej, możesz założyć swoją własną linię i dostosować jej nazwę, logo, a nawet samoloty! Wszystko czego potrzebujesz to postawienie tego budynku gdzieś w twoim mieście - może być w obrębie lotniska, a może być gdziekolwiek indziej.

[Obrazek: mdbVeWJ.jpg]
Siedziba linii lotniczej jest konieczna do założenia własnego przedsiębiorstwa

Kiedy już zostanie umieszczona w twoim mieście, Dyrekcja Linii Lotniczej odblokowuje zakładkę Linia Lotnicza w panelu informacyjnym strefy lotniskowej - ta zakładka może być również osiągnięta poprzez wybranie budynku dyrekcji i naciśnięcie przycisku Informacja o Linii Lotniczej. To właśnie tutaj możesz zmieniać nazwę, wybrać logo z 6 dostępnych opcji i ustawić główny kolor twojej floty statków powietrznych, a także zmienić ceny biletów.


[Obrazek: 3-2%20Planes.png]
Zmieniaj wygląd swojej linii

Posiadanie linii lotniczej w twoim mieście nie tylko da dodatkowy boost turystyce, ale również zapewni dodatkowe przychody pozwalające zrównoważyć koszty działalności lotniska. Niskie ceny dodają strefie lotniskowej atrakcyjność, podczas gdy wysokie mogą być nieco mniej zachęcające dla turystów. Odpowiedni balans pomiędzy atrakcyjnością a cenami może zapewnić spory zysk!

[Obrazek: 3-3%20Airline.png]
Około jedna-trzecia samolotów używających lotniska będzie z twojej linii

Linia lotnicza jest unikalna dla całego miasta, więc możesz posiadać tylko jedną, nawet, jeżeli będziesz miał kilka stref lotniskowych w obrębie miasta. Wszystkie zmiany dotyczące linii będą zaaplikowane do każdego lotniska.

Muzeum Lotnictwa

Kolejnym budynkiem unikatowym dostępnym od 3 poziomu jest Muzeum Lotnictwa, które również może być znalezione w zakładce strefy lotniskowej. Ten stary hangar jest aktualnie domem dla historycznych samolotów i edukuje mieszkańców i turystów na temat awiacji. Jako Budynek Unikatowy dodaje twojemu miast atrakcyjności i pomaga ściągnąć do niego większe ilości turystów!

[Obrazek: 3-4%20Museum%201.png]
Konieczne do odwiedzenia przez fanów lotnictwa z bliska i daleka!

I tym podsumowujemy dzisiejszy dziennik developerski! Z ekscytacją czekamy aby zobaczyć jakie linie lotnicze wylądują w waszych miastach i mamy nadzieję, że spodoba wam się możliwość kontrolowania lotniczej ekonomii. W następnym odcinku, czyli już w czwartek o 16:00, przyjrzymy się usługom Cargo oraz temu, jak są one powiązane ze strefami lotniskowymi. 

Na koniec spójrzcie na tutorial nagrany przez City Planner Plays poniżej. Kontynuuje on piątkowy temat dziennika developerskiego i zgłębia tajniki transportu publicznego!

  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości