Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities Skylines II - wywiad z twórcami :)
#1
Polecam obejrzeć ten krótki wywiad z twórcami Cities Skylines Game Designer Lauri Jääskeläinen i Aura Laurila oraz Map Designer Igor Olechnowicz odpowiedzialnymi za rozwój gry. Filmik opowiada o kulisach tworzenia narzędzi drogowych. Pokazano w nim kilka fajnych ujęć z gry, których nie zobaczymy w trailerze, a także więcej szczegółów w jaki sposób zostały ulepszone rozszerzone tworzenie dróg, autostrad, parkingów itd. To wszystko wydaje się takie intuicyjne podczas budowania, że aż chwilami ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

Poniżej filmik z cyklu "kulisy tworzenia narzędzi drogowych" - informacje dla programistów #1


Zauważyłem też pamiętnik Dev leżący na biurku na temat tworzenia stref i budynków chatakterystycznych, który wyjdzie jako czwarta funkcja w dniu 10 lipca. Wygląda na dosyć obszerny. Ciekawe zatem ile jest tam nowości i czego się właściwie dowiemy.

Co trzeba zaznaczyć, odpowiedzialnym za projektowanie map jest Polak Igor Olechnowicz. Przyznam szczerze, miło się zaskoczyłem Smile.

Pozwoliłem sobie również załączyć kilka screenów z innych kadrów w filmie 
Wygląda to naprawdę przyzwoicie Smile.
[Obrazek: iYCDV2r.jpg][Obrazek: E7KIG0a.jpg][Obrazek: AT25h0I.jpg][Obrazek: 4ZSe2ys.jpg][Obrazek: Q96b9iE.jpg][Obrazek: xyeDI46.jpg][Obrazek: DknKbJ3.jpg][Obrazek: aSGXKze.jpg][Obrazek: iPeqrT6.jpg][Obrazek: AuRtCpv.jpg][Obrazek: XdiA4Qx.jpg]
[Obrazek: B0IlM6x.jpg][Obrazek: KmvS80C.jpg][Obrazek: eWriFYy.jpg][Obrazek: qOW33rR.jpg][Obrazek: K7v7S2M.jpg][Obrazek: 76vmbOc.jpg][Obrazek: icg7QkF.jpg][Obrazek: x4C4O6G.jpg][Obrazek: 1quvNlT.jpg][Obrazek: yErHXhC.jpg][Obrazek: wNGamRk.jpg][Obrazek: ZRxMowQ.jpg][Obrazek: iV7u1ob.jpg][Obrazek: 3EKPjlb.jpg][Obrazek: mpvYgbD.jpg][Obrazek: w9WcqXX.jpg][Obrazek: 4ebCdNp.jpg][Obrazek: KzjDEoF.jpg][Obrazek: A8cDGyg.jpg][Obrazek: pvVGRyQ.jpg][Obrazek: MWqDsKM.jpg][Obrazek: DM4ale8.jpg][Obrazek: gpx71qx.jpg][Obrazek: kNx7zVN.jpg][Obrazek: Wn2CGMi.jpg][Obrazek: KkgtAHe.jpg][Obrazek: w8WjPXa.jpg][Obrazek: LWnhBmv.jpg][Obrazek: Uw5DHBc.jpg][Obrazek: oUeABEo.jpg][Obrazek: CHbHyiF.jpg][Obrazek: N2l5BX6.jpg][Obrazek: f1uxlqc.jpg][Obrazek: Ncgzazi.jpg][Obrazek: QXgYJna.jpg][Obrazek: tjxT7KK.jpg][Obrazek: BCoj7oH.jpg][Obrazek: PqhYUe5.jpg][Obrazek: B8v7Mxm.jpg][Obrazek: 5RzknHy.jpg]
 Podziękowali: SZyMeX , Damex , krzychu124
  Odpowiedz
#2
fajnie się ogląda, dzięki za namiar
  Odpowiedz
#3
spoko sprawa Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości