Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Parklife Cities Skylines: Parklife - Pamiętnik Dev #6: Wprowadzenie do turystyki
#1
Witam ponownie! Mam dziś wspaniałą wiadomość. W ramach bezpłatnej aktualizacji Parklife, Cities: Skylines bardziej rozszerzy się na turystykę. W skrócie oznacza to, że chcemy pozwolić ci lepiej zrozumieć, dlaczego i jak turyści przyjeżdżają do miasta oraz jakie miejsca odwiedzają. Wszystko po to, aby Twoje miasto stało się największą atrakcją turystyczną!

Nowy widok informacji turystycznej

Turystyka wreszcie otrzymuje swój własny widok informacji i zastępuje subpanel turystyki w ramach połączeń zewnętrznych. Nowy widok informacji turystycznych zapewnia więcej cennych informacji o działalności turystycznej niż wcześniej, a także bardziej szczegółowe informacje o różnych atrakcjach w Twoim mieście. Nowy panel jest odblokowywany w Milestone Worthy Village i bardziej precyzyjnie pokazuje obecność turystyczną w mieście oraz atrakcyjność różnych budynków i obszarów o wartości atrakcyjności. Oznacza to, że możesz teraz szybko i łatwo wizualizować zarówno miejsca odwiedzane przez turystów, jak i budynki i lokalizacje przyciągające turystów. Pomaga to zaplanować układ drogi, linie transportu publicznego i dać ogólny pogląd, które obszary w Twoim mieście przyciągają odwiedzających. Panel budżetowy został również zaktualizowany o więcej szczegółów dotyczących pieniędzy wydawanych przez turystów.

[Obrazek: Cities%202018-04-16%2010-27-50-10.png]
Nowy panel Informacji Turystycznych pokazuje, co preferują turyści.

Turyści przybyli!

Dodaliśmy 10 nowych modeli turystycznych jako wariację dla waszych obywateli oraz aby zwiększyć etniczność na ulicach miasta. A najlepsza wiadomość? Nowe modele turystów to darmowe treści i docierają do każdego miasta które odwiedzają turyści automatycznie! Jesteś gotowy?

[Obrazek: Cities%202018-04-16%2009-56-38-46.png]
Uśmiech! Nowy turysta, cieszący się ciepłymi i rozmytymi zimowymi ubraniami (nie sądziłeś, że zapomnimy o Śniegu, prawda?)

Nowe pojazdy

Dzięki tej aktualizacji poprawiamy również sposób, w jaki turyści docierają do twoich miast. W ramach boomu przemysłowego fabryki samochodów stworzyły Vany i Przyczepy Campingowe które wydają się być dość popularne wśród niektórych, bardziej zamożnych turystów. Oznacza to nowy początek dla turystów, którzy przyjeżdżają do Twojego miasta samochodami.

A dla tych, którzy (będą kupować / kupili) Parklife DLC (dziękuję ci nawiasem mówiąc) mamy niesamowity balon na gorące powietrze, autobusy Double Decker Sightseeing Bus oraz Park Staff personnel jeep na górze kamperów dla przyjemność turystów i obywateli. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobicie z tego w edytorach obiektów jak i w grze.

[Obrazek: Cities%202018-04-16%2014-41-04-45.png]
Kampery to regularny widok w mieście, z naciskiem na turystykę. Możesz je znaleźć zazwyczaj w pobliżu różnych atrakcji.

Szaleństwo maskotek

Ostatni, ale nie mniej ważny punkt; ktoś może już zauważył małe aligatory i maskotki od czasu do czasu pojawiające się na naszych zrzutach ekranu. To dlatego, że w ramach płatnych treści mamy modele maskotek pojawiające się w budynkach parków rozrywki i zoo. Maskotki są tam po to, aby zadbać o swoje budynki i rozrywkowych gości. Możesz je również znaleźć w Edytorze zasobów wraz z personelem parku. Wszyscy nowi pracownicy są po to, aby zapewnić, że Twoje tereny parkowe są utrzymywane w najlepszym stanie!

[Obrazek: Cities%202018-04-16%2011-00-39-12.png]
Maskotka Chirpera wita ciekawskich obserwatorów podczas podróży do następnego budynku Zoo.

Autor: co_emmi [źródło]
Tłumaczenie by SZyMeX
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości