Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czy da się budować budynki przy ściezkach dla pieszych
#1
Hej,

Chciałbym spytać, czy istnieje jakiś mod (bo takiego nie znalazłem), który umożliwiałby tworzenie każdego budynku, przy każdej ścieżce dla pieszych, a nie tylko przy drodze samochodowej. Coś jak budynki parków czy studenckie, które można umieścić przy ścieżkach, to ja bym chciał to samo dla wszystkich budynków w tym stref. Czy da się to zrobić? Wiem, że jest move it, ale on wciąż wymaga doprowadzenia drogi, a chodzi o to by ją całkowicie wyeliminować w niektórych przypadkach, ew, żeby dało się budować strefy i inne budynki przy parkingach będących z kolei normalnymi konstrukcjami stawianymi przy drodze. Oczywiście karawany, straż, pogotowie, policja i śmieciarki mogłyby normalnie tam podjeżdżać, ale inne samochody nie, tylko piesi. Da się tak zrobić?

Przepraszam, jeśli pisze chaotycznie, ale minęło sporo czasu odkąd pisałem coś dłuższego ;p
  Odpowiedz
#2
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...tensions+2 tutaj masz chodniki po ktorych moga poruszac sie pojazdy, przy uzyciu TMPE mozesz zablokowac auta prywatne.
  Odpowiedz
#3
W sumie, w teorii nawet nie trzeba TM:PE, bo z tej paczki ta najszersza droga "dla pieszych" ma dopuszczenie dla uprzywilejowanych, no ale jeśli chce się pełen pakiet wąskich dróg używać, to TM:PE koniecznie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości