Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Gra uruchamia się po czym się zamyka. Proszę o pomoc!
#1
Witam,
Kupiłem Cities: Skylines 2 na Steam (jako klucz kinguin) i chciałem zagrać, ale napotkałem problemy z launcherem. W internecie znalazłem, że powinienem otworzyć instalator launchera w folderze gry (launcher-installer-windows_2023.11.msi). Zrobiłem to, ale pojawił się kolejny błąd związany z systemem Windows 11 (błędy 2503 i 2502), który naprawiłem, nadając uprawnienia kontom. Teraz pojawia się kolejny problem – po włączeniu gry przez Steam nic się nie dzieje. Steam pokazuje, że gra została uruchomiona, a później że się wyłączyła i mogę uruchomić ją ponownie.

Próbowałem różnych rzeczy, które znalazłem w poradnikach na YouTube, ale nadal nie działa. Zmieniłem priorytet gry na najwyższy, uruchamiałem w trybie zgodności z Windows 8 oraz jako administrator. Reinstalowałem grę, sprawdzałem spójność plików na Steam, wpisywałem różne komendy na Steam (-dx12), wyłączyłem chmurę Steam, sprawdzałem, czy Windows Defender nie blokuje gry, ale nic nie pomogło. Wszystko, co wyczytałem/znalazłem/zobaczyłem, zrobiłem, i nadal nie działa.

Proszę o pomoc. Wydałem pieniądze, więc bardzo chcę zagrać. Bardzo lubię Cities: Skylines i chcę zagrać.

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Konrad
  Odpowiedz
#2
Update: Wpisałem w konsoli steam lokalizacje gry ("E:\Game\Steam\steamapps\common\Cities Skylines II\Cities2.exe" %command%)
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości