Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Miasto przestało się rozwijać. Brak czytelników w bibliotece.
#1
Witam, mam jakiś dziwny problem.

Populacja cały czas utrzymuje się na 110 000 osobach nieznacznie maleje lub spada. Niema żadnego zapotrzebowania na żadne strefy. Niema w ogóle żadnych czytelników bibliotek. Np zeby wybudowac "pływające ogrody" trzeba mieć 300 czytelników bibliotek, natomiast ja mam 0 pomimo tego że mam kilka bibliotek....Co jest grane ?
  Odpowiedz
#2
Generalnie w pewnym momencie cities się.. powiedzmy "buntuje" i zapotrzebowanie na jakiekolwiek strefy spada do zera. Nie wiem czy jest to zabieg celowy w ramach "uniemożliwienia" rozbudowy miasta (ze względów np. wydajnościowych) ale opcje są dwie: albo pobranie modyfikacji dzięki której to ty ustawiasz wskaźniki zapotrzebowania, albo po prostu oczekiwanie aż być może zapotrzebowanie wzrośnie. Pamiętaj że jeżeli postawiłeś zbyt wiele budynków (o ile korzystasz z takich modów jak np. RICO) to zapotrzebowanie będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie aż do momentu zapełnienia nowych mieszkań.

Przykładowa modyfikacja do zmiany zapotrzebowania: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=409776678
  Odpowiedz
#3
Trochę cienko ze muszę sztucznie wywierać na coś popyt. Kiedyś chyba miałem ponad 300 000 mieszkańców. A o co chodzi z tą biblioteką ? Wszędzie są domki na czerwono, czyli tak jakby nie miały dostępu do tej biblioteki.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości